15 Мамыр 2021
Жаңалықтар

Пән мұғалімдерінің олимпиадасы қорытындыланды

Пән мұғалімдерінің олимпиадасы қорытындыланды

 

Аудандық білім беру бөлімінің жұмыс жоспарына сай ағымдағы жылдың 22-23 сәуір күндері аралығында аудандық V пән мұғалімдерінің олимпиадасы қашықтан оздырылды. Оған қазақ тілі, орыс тілі, ағылшын, тарих, информатика, география, химия және биология пәндерінің мұғалімдері қатысты. Олимпиаданың мақсаты мен міндеттері пән мұғалімдері арасында шығармашылықпен жұмыстанатын, тұлғалық және кәсіби шеберлігін шыңдаумен айналысатын мұғалімдерді қолдау. Олимпиаданың бірінші кезеңінде мұғалімдер zoom платформасы арқылы тапсырма орындаса, екінші бөлімде ҚМЖ бойынша сабақ презентациясын жасақтап, оны қорғады.

Қазылар алқасының шешімімен нәтиже төмендегідей:

Қазақ тілі бойынша:

Бас жүлде - Г.Амангалиева (Госплемстанция ЖОББМ);

І орын - С.Урбисинова (Федоровка ЖОББМ);

ІІ орын - Ж.Танатарова (Шаған ЖОББМ), Т. Бекесова (Ақжайық ЖОББМ);

ІІІ орын - К.Айташова (Подстепный N1 ЖОББМ), К.Куптлеуова (Еңбек НМ), А.Кумаргалиева (Богдановка НМ);

Алғыс хат: К. Тулеукулов (Чапаев ЖОББМ), Қ.Калмаганбетова (Ақсуат ЖОББМ), А.Нахуанова (Аңқаты ЖОББМ), Г. Кусмурзиева (Ы.Алтынсарин ат.ЖОББМ).

Орыс тілі бойынша:

І орын - А.Ислямгалиева (Шаған ЖОББМ);

ІІ орын - А.Аймухамбетова (Приречный ЖОББМ), Г.Бакбасова (Ақсуат ЖОББМ), А.Джумахметова ( Покатиловка ЖОББМ);

ІІІ орын - А.Канатова (Х.Есенжанов ЖОББМ), Р.Хажиева (Восход ЖОББМ), М.Габдулов (Еңбек НМ);

Тарих пәні бойынша:

І орын - Л.Ихсанова (Узынкөл ЖОББМ);

ІІ орын - А.Имангалиева (Шаған ЖОББМ), С.Сидахметов (Подстепный ЖОББМ)

ІІІ орын - Г.Жубатова ( Ақжайық ЖОББМ), А.Туныкова (Федоровка N1 ЖОББМ).

Информатика пәні бойынша:

І орын - Ж.Турсинова (Х.Есенжанов ЖОББМ);

ІІ орын- С.Сугакова (Федоровка N1 ЖОББМ);

ІІІ орын - С.Арыстангалиев (Подстепный N1 ЖОББМ);

Ағылшын пәні бойынша:

Бас жүлде - А.Гайниева (Ақжайық ЖОББМ);

І орын - А.Санатова (Восход ЖОББМ);

ІІ орын - А.Исхожина (Магистрал ЖОББМ), Н.Нигмалова (Подстепный қазақ ЖОББМ);

ІІІ орын - А.Демеуова (Х.Есенжанов ЖОББМ), Д.Куптлеуова (Шаған ЖОББМ), И.Иржанова (Ақсуат ЖОББМ);

Номинациялар: И.Алимова (Федоровка N1 ЖОББМ), М.Ермекова (Подстепный N1 ЖОББМ), А.Ғалымжанова (Федоровка ЖОББМ);

Сертификат алғандар: С.Джаскузиева (Новопавловка ЖОББМ), А.Адрахманова (Шөптікөл НМ), Э.Вастикова (Қоғалытүбек НМ), У.Тохлиева ( Ы.Алтынсарин ЖОББМ);

География пәні бойынша:

І орын - Б.Бисенбаева (Ақжайық ЖОББМ);

ІІ орын - Ж.Сайынова (Ақсуат ЖОББМ), Д.Төреалиев (Чапаев ЖОББМ);

ІІІ орын - М.Кульниязов (Долин НМ), А.Едгина (Долин НМ), Г. Кдралиева ( Магистрал ЖОББМ);

Химия пәні бойынша:

І орын - Е.Умбетьярова ( Федоровка ЖОББМ);

ІІ орын - Қ.Ерзакова (Чапаев ЖОББМ);

ІІІ орын - Қ.Бохаева (Ақсуат ЖОББМ);

Алғыс хат:

Ж.Султашева (Қоғалытүбек НМ), С.Аубакирова (Аңқаты ЖОББМ);

Биология пәні бойынша:

І орын- Г.Губашева (Ақсуат ЖОББМ);

ІІ орын - У.Ахметова (Еңбек НМ), А.Жарасова (Магистрал ЖОББМ);

ІІІ орын - Э.Кенжегарина ( Федоровка қазақ ЖОББМ), Г.Науризбаева (Подстепный N1 ЖОББМ), С.Тлегенова (Ы.Алтынсарин ат.ЖОББМ).

Алғыс хат:

А.Идресова (Восход ЖОББМ).

Барлық жүлде иегерлерін құттықтаймыз!

Облыстық кезеңге қатысушыларға сәттілік!

 

 

Теректі аудандық білім беру бөлімінің баспасөз қызметі

 

Пайдалы ақпараттық ресурстар
Smart Bilim - порталдың мобильді қосымшасы
Әсіресе, ата-аналар үшін Smart Bilim мобильді қосымшасы үйден шықпай-ақ қажетті және қажетті ақпаратқа қол жеткізуге, нақты уақытта сұрақтар қоюға және кері байланыс алуға мүмкіндік береді.